1 жовтня - ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Сім’я, шанування старших, звичаї і традиції скріплюють суспільство, роблять народ сильним.

 Зорянська сільська рада в черговий раз приготувала нашим літнім шанованим односельцям  незабутнє свято.

В цей неймовірно красивий день привітали своїх односельців зі святом -голова сільської ради Райчева В.Д.  та голова правління СВК «Дружба» Чиклікчи Г.Г. від усього серця бажали всім миру, добра, щастя, міцного здоров’я, радості, довголіття та злагоди у душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

Тепло привітали зі святом присутніх голова Саратської РДА Лобан А.А., голова районної організації ветеранів Сапунов І.Ф., голова первісної організації ветеранів сіла Владов Д.О., голова обласної ради ветеранів Лейфура Н.П.

Вміння жити, вміння цінувати життя – це мистецтво, яким володіють наші літні люди.

У цей день по сценарію свята були запрошені для вшанування:

         – сімейні пари, які відзначили свій ювілей 50 та 60 років спільного життя

         – односельці, які відсвяткували своє 80 річчя

         – літні люді

На святі були присутні самі старші та мудрі односельці – Златова Ганна Василівна – 91 рік,  Златов Іван Дмитрович – 92 роки.

 З ювілеям 50 та 60 років спільного життя в цьому році вшановували десять пар, в честь «молодих» звучали аплодисменти, красиві слова та пролунало неповторне «Гірко!».

В цей день була справжнісінька іменинниця, якій виповнилося лише 80 років – Вера Василівна Ганєва.

На святі все було дуже зворушливо, тепло, душевно і з гумором. А розважали наших гостей Марина Волкова, Георгій Арнаутов, ВІА «Ліляна».

Ось такий він свято – людей похилого віку.

“Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.
Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів.”