Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов відвідав с. Зоря

Райчава 2

8 листопада голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов в рамках робочої поїздки відвідав с. Зоря.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов відвідав стадіон ім. Б.Тропанця де його зустріли голова Зорянської сільської ради Вікторія Райчева, засновники ФК «Балкани» Миколай Златов та Радіон Златов, депутати Одеської обласної ради та керівник СВК «Дружба» Георгій Чиклікчи та депутат Одеської обласної ради Олег Сулаков.

Голова облдержадміністрації поспостерігав за тренуваннями та познайомився з гравцями ФК «Балкани», юнацької та дівчачої команд.  В розмові з Максимом Степановим з засновниками ФК «Балкани» Миколаєм Златовим та Родіоном Златовим  поділилися плани щодо створення футбольної академії та у зв’язку з цією перспективою необхідності будівництва поля для тренувань та проведення змагань у зимовий період. голова облдержадміністрації пообіцяв  свою підтримку в реалізації цієї ініціативи.

ребята команда девочки

Наступним пунктом Максима Степанова стало ознайомлення  з виробництвом пілетів з соломи на базі СВК «Дружба». Також Максим Степанов ознайомився з зразками хлібної та молочно-мясної продукції яка виробляється СВК «Дружба» та відзначив ініціативність керівника СВК «Дружба» Георгія Чиклікчи в започаткуванні нових виробничих напрямків.

ПЕЛЕТІ