Голова Зорянської сільської ради Вікторія Райчева прозвітувала про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку села Зоря

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4 грудня 2017 року голова Зорянської сільської ради Вікторія Райчева прозвітувала про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку села Зоря.

В ході наради голова сільської ради прозвітувала про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку села Зоря та щодо роботи зі зверненнями громадян в Зорянській сільській раді.

Сільський голова доповіла про виконання бюджету, стан та діяльність комунальних закладів, які перебувають на балансі Зорянської сільської ради, соціальний захист населення, розвиток спорту та культурної сфери, реалізацію окремих проектів щодо благоустрою та створення сприятливих умов  для життєдіяльності населення, як то централізований вивіз сміття, заплановане встановлення світлофору, реконструкція водопропровідної мережі та інші заходи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За результатами доповіді голова райдержадміністрації Лобан А.А. відзначив, що робота Зорянської сільської ради є прикладом для всього Саратського району. За багатьма напрямками Зоря випереджає районний центр і має всі передумови для того, щоб бути центром об’єднаної громади. Антон Лобан висловив сподівання що в майбутньому така ОТГ у складі Зорі, Михайлівки та Долинки буде створена. Голова райдержадміністрації також нагадав про спільні плани районної влади та керівництва сільської ради щодо відкриття у с.Зоря центру адміністративних послуг та про ініціативи з відкриття футбольної академії для дітей та підлітків на базі ФК «Балкани». Як відмітив Антон Лобан, зазначений проект був ініційований головою облдержадміністрації Максим Степановим та вже отримав підтримку Президента України Петра Порошенка.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Про стан криміногенної ситуації на території Саратського району за минулий тиждень проінформував начальник Саратського відділення поліції Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП в Одеській області Ігор Чебан. За результатами доповіді Антон Лобан відзначив, що нові випадки пограбувань і крадіжок  спонукають органи поліції, районну владу  та місцеві ради  до об’єднання зусиль та координації роботи  і створення громадських формуваннь.

Так в с. Зоря з охорони порядку з метою попередження злочинів в Зорі створюєтся громадське формування.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За матеріалами сайту http://sarata-rda.odessa.gov.ua