Оголошення

оголошення

01.06.2017 року

Зміст проекту рішення:

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Зорянська сільська рада Саратського району Одеської області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про  встановлення місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території Зорянської сільської ради в 2018 році» та аналізу регуляторного впливу до нього на виконання вимог Податкового Кодексу України.

Проект регуляторного акта передбачає встановлення на території Зорянської сільської ради місцевих податків і зборів та положень про порядок обчислення та сплати податків і зборів, а саме: податку на майно у складі податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю; єдиного податку.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Поштова адреса: Зорянська сільська рада Саратського району Одеської області, вул. Троїцька буд. 159, село Зоря Саратський район Одеська область, 68251, тел. 2-11-39;  e-mail: s.sovet_zarya@ukr.net

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Зорянської сільської ради Саратського Одеської області в мережі Iнтернет за адресою:  http://zorya.odessa.gov.ua/ (в розділі «Регуляторна політика»).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Зорянська сільська рада Саратського району Одеської області, вул. Троїцька буд. 159, село Зоря Саратський район Одеська область, 68251, тел. 2-11-39; електронною поштою за адресою:  s.sovet_zarya@ukr.net

Перелік документів для ознайомлення:

Проект регуляторного акту – рішення «Про  встановлення ставок місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території Зорянської сільської ради в 2018 році»

Аналіз впливу регуляторного акту