Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – проекту генерального плану села Зоря

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – проекту генерального плану села Зоря

ген. план

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Рішення Зорянської сільської рада «Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту генерального плану с. Зоря» від 05 квітня 2017 року № 292-VII запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту генерального плану с. Зоря.

Проект генерального плану с. Зоря розроблено з метою забезпечення прав громадян на сприятливі умови перебування та життєдіяльності в селі Зоря, Саратського району, Одеської області, забезпечення  ефективного обслуговування, вирішення інших загальних проблем розвитку с. Зоря виноситися проект генерального плану с.Зоря.

Проект виконаний ПП «Вертикаль-Е» на замовлення Зорянської сільської ради відповідно до Рішення Зорянської сільської ради № 116-VII від 08.04.2017.

Ви можите завантажити тут Проект генерального плану села Зоря

Ознайомлення з детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Зорянської сільської ради (вестибюль) з 12 квітня по 13 травня 2017 року.

Також графічні та текстові матеріали містобудівної документації можна буде побачити на офіційній Інтернет-сторінці Зорянської сільської ради (http://zorya.odessa.gov.ua) в розділі «Новини».

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. №555, Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

  1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  2. Юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  4. Представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  5. Народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними за даним переліком, або подані після встановленого Зорянською сільською радою строку, залишаються без розгляду.

Також відповідно до частини шостої статті 21 Закону україни «Про регулювання містобудівної діяльності» (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням призвіща, ім’я та по батькові, місця проживання особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій спеціаліст з юридичних питань Зорянської сільської ради Стоянов Іван Дмитрович.

Контактні телефони та адреса:

Адреса: Одеська область, Саратський район, село Зоря, вулиця Троїцька №159

E-mail: s.sovet_zarya@ukr.net

Телефон: +38(04848) 2-11-39