Робота Муніципального громадського формування з охорони громадського порядку «Патруль Заря»

Зорянською сільською радою для створення порядку та безпеки у своєму рідному селі Зоря, було створено Муніципальне громадське формування з охорони громадського порядку «Патруль Заря» (далі: МГФЗОГП «Патруль Заря»).

У лютому 2019 році, за рішенням загальних зборів, учасниками громадської організації було затверджено статут МГФЗОГП «Патруль Заря», який був узгоджений рішенням виконавчого комітету Зорянської сільської ради.

МГФЗОГП «Патруль Заря» утримується за рахунок коштів місцевого бюджету, благодійних внесків мешканців села Зоря та за матеріальної підтримки СВК «Дружба».

Протягом 2019 року для підтримки МГФЗОГП «Патруль Заря» місцевим бюджетом передбачено фінансування в розмірі 200,0 тис.грн. на рік, СВК «Дружба» надала безкоштовно автомобіль для вирішення питань безпеки населення.

Крім цього, у 2019 році сільською радою відповідно до кошторису витрат провело фінансування на придбання камер відеоспостереження, комплектуючих матеріалів та установки камер відеоспостереження  на загальну суму 302,2 тис. грн..

Для розміщення штабу МГФЗОГП «Патруль Заря» сільською радою виділено приміщення у будинку культури.


Відповідно до законодавства та в порядку спільної роботи з правоохоронними органами, працівники поліції мають право користуватися мережею відеоспостережень для своєчасного виявлення порушників правопорядку.

На даний час МГФЗОГП «Патруль Заря» має міцну  базу, в результаті чого  працює більш ефективніше з мінімальними витратами.

Сільська рада дуже вдячна всім меценатам, жителям села, які у наш не легкий час, не дивлячись на свої матеріальні проблеми, своєчасно вносять свою лепту в благодійний фонд МГФЗОГП «Патруль Зоря» та бажає всім здоров’я, терпіння, порозуміння.

В’їжджаючи в село посміхайтеся, вас знімає камера відеоспостереження.

 

Зорянський сільський голова                                              В.Д.Райчева