В с. Зоря 2-го жовтня 2016 року відбувся Перший Регіональний відкритий фестиваль – конкурс болгарського народного танцю «Есенно хоро в Камчика»

2 жовтня жителі села Зоря Саратського району зустрічали гостей з усього півдня Одеської області. Приводом став Перший Регіональний відкритий фестиваль – конкурс танцювальної творчості – «Есенно хоро в Камчика», який спільно ініціювали і організували Зорянська сільська рада очолювана Вікторією Райчевої, СВК «Дружба» і його багаторічний глава правління Георгій Чіклікчі і завідувачка Зорянським будинком культури Ірина Стоянова.

Фестиваль мав конкурсну основу – 9 болгарських народних колективів з сіл Делень, Нові Трояни, Суворове, Банівка, Холмське, Петросталь, Дмитрівка, Кулевча і Зоря змагалися за головний приз фестивалю, який становив 10 тис. гривень.

Учасників і гостей фольклорної події привітала Вікторія Райчева, Георгій Чіклікчі і народний депутат України Антон Кіссе, також були присутні глава Саратської районної ради Борис Райнов і заступник глави Саратської РДА Володимир Ротар. При виступі Антон Кіссе пообіцяв допомогти в організації участі переможця в одному з міжнародних фестивалів, який пройде в Болгарії.

Після презентації конкурсної програми жителі і гості змогли насолодитися яскравим гала-концертом, що відображає всю національну палітру нашого краю.

Після палких дебатів жюрі головний приз був присуджений народному колективу «Камчик» (с. Зоря), а всі учасники фестивалю отримали заохочувальні призи та дипломи фестивалю.

dsc00149

s2