В Зорянської НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей”пройшов передноворічний товариський турнір з волейболу

23 грудня в Зорянської НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей” пройшов передноворічний товариський турнір з волейболу на призи СК «Балкани», в рамках якого по різні боки ігрового майданчика зустрілися волейболістки СК «Балкани» і їхні одноклубники їх однойменного футбольного клубу. Всього в змаганнях взяло участь чотири колективи. Волейболісток представляли команди СК Балкани (U-15) і СК Балкани (U-19). Також дві команди делегували і футболісти – ФК Балкани (18+) та ФК Балкани (28+). Турнір пройшов за круговою системою, де кожна команда провела три матчі.

AIV_9772 (1)

За підсумками групового турніру його переможцями виявилася команда ФК «Балкани» (28+), яка здобула три перемоги в трьох матчах. Срібними призерками змагань стали представниці СК «Балкани» (U-19), почесне третє місце було присуджено одразу двом колективам – ФК «Балкани» (18+) та СК «Балкани» (U-15).

AIV_9380

AIV_8615

Організаторами волейбольного турніру було запрошено: Вікторію Райчеву, голову Зорянської сільської ради та Тетяну Буюклі, директора Зорянської НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей”. Вікторія Райчева привітала учасників волейбольного турніру, побажала у новому році нових звершень та відмітила учасників грошовими нагородами.

AIV_9679

AIV_9669

AIV_9676

За матеріалами сайту: http://fcbalkans.com.ua/