Велика подяка СВК "Дружба"

Мала батьківщина для кожної людини є найулюбленішим місцем, куди людина повертається з радістю і гордістю. Для цього своє рідне село необхідно леліяти, будувати та прикрашати.

У жовтні місяці 2019 року голова правління СВК Дружба в особі Чікликчі Георгія Гавриловича, якій є меценатом свого рідного села Зоря Саратського району Одеській області розпочав реконструкцію центрального дитячого парку. На решті мрія односельців і сільської ради виповниться і вони отримують сучасний парк.

У 2019 році на території сіла Зоря за рахунок коштів державного бюджету збудована сільська амбулаторія, але за проектом не передбачено під’їзний майданчик .

Для створення кращих умов пересування до амбулаторії у вересні місяці 2019 року СВК Дружба було збудовано під’їзний майданчик біля новий амбулаторії, який  зроблений з любов’ю та прикрашає зовнішній вигляд амбулаторії, на загальну суму 170,0 тис. гривень.

Крім цього, у літній період  головою правління СВК Дружба надавався автобус колективам Зорянського будинку культури, Зорянському НВК, комунальним закладам села Зоря для  виступів та екскурсії – це майже 30 безкоштовних меценатських поїздок  мешканців с.Зоря.

Шановний Георгій Гаврилович, дякуємо Вам за допомогу у вирішенні питань життедіяльності села, яка є великою фінансовою підтримкою до Зорянського сільського бюджету .

Зорянський сільський голова                                              В.Д.Райчева