Відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям

30 жовтня 2018 року стало визначною датою у житті Зорянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей», адже саме цього дня на території освітнього закладу відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Розділити з учнями та вчителями радісні емоції довгоочікуваного свята прийшли й поважні гості – голова Саратської РДА Лобан А.А., голова Саратської райради Переправка Ю.П., керівник апарату Саратської райради Тодоров М.І., начальник Саратського ДЮСШ Пєнов С.І.

Під гучні оплески радісних школярів та мешканців села відбулася довгоочікувана мить – символічне перерізання стрічки та офіційне відкриття майданчика головою сільської ради Райчевою В.Д., головою СВК «Дружба» Чікликчі Г.Г., головою Саратської РДА Лобан А.А., головою Саратської райради Переправка Ю.П.Зі щирими вітаннями та словами вдячності до присутніх звернувся голова сільської ради Райчева В.Д., яка привітала всіх зі святом відкриття спортивного майданчика. Облаштування спортивного майданчика відбулось за кошти СВК Дружба, ця фінансова підтримка у розмірі 600,0 тис.грн. є  гарною підмогою для сільського та районного бюджету.

Чікликчі Г.Г. у своїй промові висловив своє сподівання на те, що школярі та молодь села присвячуватимуть свій вільний час заняттям спорту не лише за для зміцнення здоров’я, а й для веселого та корисного проведення дозвілля.

Ми йшли до втілення цього задуму крок за кроком. Я щиро сподіваюся, що на цьому прекрасному майданчику зросте не одне покоління Зорянських спортсменів, майбутніх чемпіонів.


Свої привітання з новою подією, яка відбулась на території Зорянської сільської ради з побажанням міцного здоров» я та успіхів, звернулися голова Саратської РДА Лобан А.А., голова Саратської райради Переправка Ю.П.


Насамкінець, до шкільної спільноти, колективу та гостей урочистого свята звернувся заступник директора навчального закладу Влаєв Ю.І. подякував всім, хто підтримав ініціативу влади та надав суттєву допомогу у будівництві спортивного майданчика для учнів школи, бо тепер школярам будуть доступні не лише повноцінні уроки фізичного виховання, а й додаткові можливості для спортивних тренувань.

У цей красивий сонячний день на самому красивому майданчику відбувся перший футбольний матч в рамках дитячого футбольного турніру “Золота осінь”.

Голова Зорянської сільської ради                                                                          В.Д.Райчева