Вітання Зорянського сільського голови. З Новим роком! Честита Нова година! С Новым Годом!

Копия новий рік

Від усього серця вітаю усіх зорянців зі святом Нового 2017 року! Це свято наповненне добром, надією і родинним теплом, що зігріває усіх нас і наші родини.

Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашого рідного села Зоря. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

З приводу цього, Зорянська сільська рада висловлює подяку СВК «Дружба» в особі голови правління Георгія Чикликчі за реконструкцію площі перед Зорянським будинком культури. Ця площа стала окрасою села та зробила наше село ще красивішим.

ДК

Крім цього, висловлюємо вдячність СВК «Дружба» за надання продуктів за пільговими цінами для дитячих садків с. Зоря, допомогу в проведенні культурно-спортивних заходів та багато іншого.

Окрема подяка сумлінним платникам податків, які поповнюють та формують бюджет Зорянської сільської ради та надають змогу нашому рідному селу рости, ставати все красивішим та затишним.

Хочеться подякувати депутатському корпусу Зорянської сільської ради за плідну та результативну роботу. Депутатський корпус у цьому  році провів 12 сесій, що дозволило вирішувати оперативно проблеми села.

Також виражаємо подяку всім благодійникам села за спонсорську та організаційну підтримку діяльності Зорянської сільської ради в проведенні культурно-спортивних заходів та багато іншого.

Ми всі разом!!!

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі та негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Зустрічаючи та святкуючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри. Подаруємо найдорожче і найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Новий 2017 рік запалить у Наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Честита Нова година! З Новим роком! С Новым Годом!