Зорянська сільська рада отримала свідоцтва про реєстрацію Герба та прапору

Ще одна важлива подія сталася в Зорянській сільській раді – це отримання свідоцтва про реєстрацію Герба та Прапору с. Зоря Саратського району Одеської області, якій є одним з офіційних символів нашого села.

Рішенням геральдичної колегії при Одеській обласній раді від 22.08.2018 року №23/1 посвідчується, що герб та прапор села Зоря Саратського району, затверджений рішенням сільської ради від 22 серпня 2018 року №620-VІІ «Про затвердження офіційних символів села Зоря – герба і прапора, опису та положення про порядок використання символіки територіальної громади», внесено до геральдичному реєстру Одеської області з присвоєнням №93/VІ-СР, №94/VІ-СР.

У свідоцтві опису герба села Зоря Саратського району зазначено, що:

На лазуровому полі срібна капличка з золотим куполом і хрестом, яка супроводжується угорі золотим сонцем.

Щит розміщений у золотому картуші, верхня частина якого еклектична, а нижня утворена з золотих хлібних колосків і синього гроно винограду з зеленими листями, які перевиті лазуровою стрічкою з написом золотими літерами «Зоря-Камчик». Щит увінчаний золотою сільською короною.

У свідоцтві опису прапора села Зоря Саратського району – це квадратне синє полотнище, у центрі від нижнього краю біла капличка з жовтим куполом і хрестом, над якою жовте сонце.

Заступником голови Одеської обласної ради, головою геральдичної колегії при Одеській обласній раді Дімчогло Ю.Д. урочисто було вручено свідоцтво про реєстрацію герба та прапора голові Зорянський сільської раді Райчевій В.Д. з побажанням успіхів, творчих перемог, натхнення, нехай робота приносить тільки  задоволення й щедрі результати.