Звернення голови до батьків дитячих садків

Шановні батьки!

Зорянська сільська рада заздалегідь Вам повідомляє, що у зв’язку з не виконанням дохідної частини районного бюджету та низьким відвідуванням дитячих садків нашими дітьми, Зорянському сільському бюджету скоротили фінансування по субвенції на утримання садків на загальну суму 500,0 тис.гривень.

Робочою групою Саратської РДА в вересні місяці 2019 року проведено обстеження фактичної чисельності дітей, які відвідують садочки. За результатами перевірки встановлено, що фактично відвідують дитячі садочки с.Зоря 52% дітей від загальної чисельності зарахованих.

Виходячи з проведеного аналізу районний бюджет не буде проводити коректування субвенцій в сторону збільшення. При складанні районного бюджету на 2020 рік буде враховуватися показник відвідування наших дітей. За результатами такого відвідування Саратська районна державна адміністрація буде вимагати проведення оптимізації, а саме скорочення груп в наших дошкільних закладах. Дана ситуація склалась з вини батьків, які не водять дітей в садочок та не надають документи, які могли би підтвердить що дитина захворіла.

Виходячи з вищезазначеного, у випадку невідвідування дітьми дитячі садки у наступному 2020 році та в подальшому буде зменшено кількість груп, що приведе до створення різновікових груп та черги зарахування дітей в дитячий сад.

Шановні батьки, поставтеся до даної ситуацій дуже серйозно та відповідально.

 

З повагою,

Зорянський сільський голова                                  В.Д.Райчева